СЕРЕДИНО-БУДСЬКА МІСЬКА РАДА
Сумська область, Шосткинський район

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді стабілізувалася

Дата: 21.02.2022 14:43
Кількість переглядів: 268

Фото без опису  Сьогодні, 21 лютого, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Середино-Будської міської ради. Засідання  комісії проходило під головуванням міського голови Олександра Гена. Розглядалося питання щодо стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

  По інформації директора КНП «Середино-Будська міська лікарня» Вікторії Муляр, епідемічна ситуація на території Середино-Будської міської територіальної громади стабілізувалася та є тенденція до покращення. Станом на 21.02.2022 року кількість активних хворих на COVID-19 складає 92 особи. У період з 14.02.2022 по 18.02.2022 зареєстровано 59 нових випадків захворювання. За останній тиждень одужало 68 осіб. Станом на 21.02.2022 року в громаді вакциновано 4295 осіб. Бустерною дозою вакциновано 48 осіб, з них 22 особи старшої вікової категорії 60+.

Враховуючи існуючу ситуацію, було прийняте рішення про подовження роботи закладів освіти та культури у звичайному режимі. Керівникам цих установ слід  забезпечити суворе дотримання протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню COVID-19 та протокольні доручення.

Протокол № 6

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Середино-Будської міської ради

21 лютого 2022 року                                                             м. Середина-Буда

ГОЛОВУВАВ: міський голова Середино-Будської міської ради, голова комісії з питань ТЕБ і НС Середино-Будської міської ради Ген О.Г.

ПРИСУТНІ:  члени комісії з питань ТЕБ і НС (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного добробуту населення, запобігання поширенню на території Середино-Будської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Муляр В.В., директора КНП «Середино-Будська міська лікарня» яка поінформувала присутніх, що станом на 21.02.2022 на лікуванні  від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 перебуває 92 особи, (в порівнянні з минулим тижнем кількість хворих зменшилась на 10 осіб) з яких 14 дітей, та зазначила, що епідемічна ситуація на території Середино-Будської міської територіальної громади стабілізувалася і є тенденція до покращення.

ВИСТУПИЛИ:

Алексейцева О.В., начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію директора КНП «Середино-Будська міська лікарня» Муляр В.В. взяти до відома.

2.  Управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради (Алексейцева О.В.) продовжити роботу закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів та закладів культури в звичайному режимі та забезпечити суворе дотримання протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін виконання: до інших розпоряджень у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації

3. КНП «Середино-Будська міська лікарня» (Муляр В.В.), управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради (Алексейцева О.В.):

1) забезпечити моніторинг захворюваності в закладах освіти та культури;

2) при виявленні хворих здобувачів освіти та працівників закладів освіти та культури на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 забезпечити оперативне переведення контактних учнів та працівників на дистанційне навчання і роботу.

Термін виконання: постійно

4.  КНП Середино-Будська міська лікарня» (Муляр В.В.) у разі погіршення  епідемічної ситуації на території Середино-Будської міської територіальної громади негайно інформувати  комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Середино-Будської міської ради для оцінки епідемічної ситуації та прийняття відповідних рішень.

Термін виконання: постійно

Голова комісії з питань ТЕБ і НС                                            Олександр ГЕН

Секретар комісії                                                                        Леонід НЕДБАЙ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь