СЕРЕДИНО-БУДСЬКА МІСЬКА РАДА
Сумська область, Шосткинський район

РОЗ’ЯСНЕННЯ УМОВ ЩОДО ОТРИМАННЯ СІМ’ЯМИ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 20.02.2023 14:40
Кількість переглядів: 309

Фото без описуУ зв’язку  з великою чисельністю запитань щодо умов отримання грошової допомоги громадською організацією «Ліга сучасних жінок» спільно з «Save the Children International» спрямований на підтримку сімей, які потребують допомоги у формі грошових виплат.

 

НАГОЛОШУЄМО, 23 лютого 2023 року о 9:00 в КЗ «Центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради відбудеться реєстрація на грошову допомогу жителів Середино-Будської міської територіальної громади.

УМОВИ ОТРИМАННЯ -неотримання протягом листопада 2022 року - лютого 2023 року грошової допомоги від Міжнародної організації «Save the Children International» або  іншої міжнародної організації.

  Приналежність до визначених категорій сімей:

 •  
 • сім’ї з 2+ утриманцями

 

Сім’я, що складається принаймі з трьох утриманців

Наприклад: батьки та троє їхніх дітей, одинокий батько з двома дітьми, одинокий дідусь з двома дітьми

 • сім’ї з одним утриманцем і 1+ літнім членом сім’ї (60+)

 

Сім’я, що складається принаймі з 1 утриманця та 1 особи віком від 60 років

 наприклад:мати та батько з дитиною та дядьком-інвалідом,одинокий батько з дитиною та літня мати, чоловік і дружина  з братом інвалідом і літньою матір’ю

 • сім’ї з вагітними жінками або дітьми до 2 років

 

Сім’я, що складається принаймі з однієї особи , яка є вагітною ,АБО однією  особи, яка годує дитину АБО однією особи віком до 2 років

Наприклад: бабуся та доросла вагітна дочка, чоловік і вагітна дружина; одинокий батько з дитиною

 • жіночі одноосібні сім’ї

 

Сім’я, що складається лише з однієї дорослої жінки(без дорослого чоловіка). Додаткові утриманці також можуть бути частиною сім’ї.

Наприклад: жінка переміщається  сама, мати-одиначка, яка переміщається з 1 дитиною; самотня жінка переміщається з літнім батьком.

 • сім’ї, які доглядають (зі спільним проживанням) за дітьми і не є їх основними опікунами

 

Сім’я, члени якої доглядають за дитиною /дітьми, і не є її/їх основними опікунами . Це стосується дальніх родичів, знайомих та прийомних дітей.

Наприклад: літня пара переміщується з онуком, доросла пара, яка переміщується з племінницею, самотня жінка переміщується з донькою сусідів.

 • сім’ї, житло яких було зруйновано / пошкоджено

 

Сім’я , чий будинок або основне місце проживання ( власне чи орендоване) було зруйновано/ пошкоджено та потребує ремонту для безпечного та прийнятого житла.

Наприклад: літня пара, чий сімейний дім був пошкоджений обстрілом, батьки та їх дитина , чия орендована квартира була зруйнована обстрілами.

 • самотні особи, які мають інвалідність/ хронічні захворювання

 

 

Особи, які переміщуються  і живуть самі, які мають обмежені можливості/ хронічні захворювання.

Наприклад:самотній чоловік, який має інвалідність ,самотній /літній чоловік хворий на рак

 • сім’ї з 1+ дитиною з інвалідністю/ хронічно хворою дитиною
 •  

Сім’я, яка переміщується /проживає з дитиною , що має інвалідність , тимчасові порушення ( включаючи травми) або хронічні захворювання.

Наприклад:батьки з однією дитиною , що має інвалідність ; мати одиначка з однією дитиною,  хворою на кардіологічні захворювання.

 • сім’ї людей похилого віку (60+) з 1+ утриманцем

Сім’я , що складається з членів старше 60 років ТА  одного або кількох  утриманців.

Наприклад:самотня літня мати ,її дорослий син, який страждає на деменцію; літні батьки та їхня повнолітня донька-інвалід.

 

Звераємо увагу, що повинна бути особиста присутність представника родини на реєстрації в громаді, підтвердження повідомлених даних про родину та факту надання згоди на обробку персональних даних (під час реєстрації на грошову допомогу).

 На реєстрацію мати з собою паспорт, ідентифікаційний код (всіх членів родини), банківський рахунок (ІВАN), свідоцтва про народження дітей, довідка МСЕК. На категорію пошкоджено/зруйновано житло мати додатково підтверджуючі документи на власність.

Для більш детальної інформації можно звернутись до каб.1.4 відділу соціального захисту населення апарату Середино-Будської міської ради  або за номером  телефону -7-20-68.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь