Запрошуємо до співробітництва у рамках впровадження політики безбар’єрності
Дата: 04.01.2024 13:44
Кількість переглядів: 120
Середино-Будська міська рада запрошує представників громадянського суспільства, суспільні групи громадян інші заінтересовані сторони до співробітництва у рамках впровадження політики безбар’єрності у 2024 році та на період до 2030 року на території Середино-Будської міської ради у частині реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні.
Відповідальною особою з питань безбар’єрності в Середино-Будській призначено Харитоненка Олександра Миколайовича . Контактні дані: +380968079530,sbudagorsovet@gmail.com