A A A K K K
для людей із порушенням зору
СЕРЕДИНО-БУДСЬКА МІСЬКА РАДА
Сумська область, Шосткинський район

Середино-Будське бюро правової допомоги

ХТО МАЄ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Усі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати з будь-яких правових питань безоплатну первинну правову допомогу, зокрема такі види правових послуг як:

14:31 02.02.2023

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

Більше трьох років діє пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення». За цей час досвід її реалізації різниться по областях нашої країни, але більше ніж 180 неповнолітніх отримали шанс на нове майбутнє, суд звільнив їх від кримінальної відповідальності, а потерпілі отримали відшкодування збитків.

14:17 14.12.2022

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА ДЛЯ ТАТА. ЗАКОНОПРОЕКТ УХВАЛЕНО

Перші тижні після народження дитини часто стають справжнім випробуванням для сімей. Відновлення здоров'я породіллі, купівля необхідних речей і ліків, налаштування режиму дня – для цього всього матері потрібна фізична та моральна підтримка.

14:16 14.12.2022

ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В НАТУРІ НА МІСЦЕВОСТІ

   Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – це фактичне розташування поворотних точок меж земельної ділянки та закріплення їх межовими знаками на місцевості за допомогою геодезичних пристроїв.

14:15 14.12.2022

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОЛАБОРАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

 15 березня 2022 року набрав чинності Закон України від 3.03.2022 року № 2108-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність» (далі – Закон), яким в Україні передбачено кримінальну відповідальність за вчинення низки діянь, що сприяють збройній агресії на території України.

13:58 14.12.2022

Розлучення з іноземцем або з особою, що зареєстрована на окупованій території України

Розлучення – здавалося б, одна з найлегших категорій справ для адвоката, ну що там, написав заяву по шаблону, головне дотриматись вимог чинного ЦПК і не залишити поза увагою основні вимоги до позову, в тому числі, такі дрібниці, як індекс, засіб зв’язку, попередній розрахунок суми судових витрат і таке інше (адвокати мене зрозуміють), через відсутність яких позов залишиться без руху.

11:03 24.11.2022

Призов: чи є обмеження пересування?

Призов громадян на військову службу під час мобілізації здійснюють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки за сприяння місцевих органів виконавчої влади або командири військових частин.

13:05 11.11.2022

Як зареєструвати малюка, народженного в акупації, за українським законодавством?

У разі, коли заява про державну реєстрацію народження подається не батьками дитини чи одним з них, – додатково зазначаються відомості про заявника (прізвище, власне ім’я та (за наявності) по батькові, реквізити паспорта або паспортного документа, що посвідчує особу).

13:38 07.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь